Nemáme hraniceNemáme hranice, více jak 23 let

Private travel services

Travel incentive

bpr pin

Private TRAVEL SERVICEs

Ať už o své exkluzivní dovolené máte konkrétní představu nebo jste jen otevření návrhům profesionálů, naši specialisté se o Vaše sny a přání postarají s maximální péčí. Naším posláním je zajistit nadstandartní služby. Každý klient je pro nás výjimečnou příležitostí ukázat naše kvality,
a tomu odpovídá přístup a poskytované služby. Jednou z nich je i servis osobního Travel konzultanta, který za Vás operativně vyřeší jakoukoliv situaci či změnu ve Vašem itineráři.

TRAVEL INCENTIVE

Incentivní a služební cesty, pracovní semináře, workshopy, konference, kick-off meetingy, sales a retail akce pro vás zajistíme kdekoliv v zahraničí nebo zde v České republice. Samozřejmostí je vysoká kvalita služeb, individuální řešení poskytnutá na míru a zajištění originálního doprovodného programu. Nedílnou součástí je příprava tematických dárkových předmětů, kompletního vizuálního brandingu, registrace účastníků přes registrační tool a vyhodnocení celé akce pomocí online dotazníků.

Cestování na míru pro jednotlivce i skupiny
Doprovod agentury na cestách
Služby odborného travel konzultanta
kompletní cestovatelský servis
Kateřina Lanková
Account travel manager

katerina@bprsychrov.cz

+420 602 495 015

Kateřina Lanková

Kdo by nemiloval cestování? Ale jen málokdo z nás si to umí zařídit tak, aby byl na cestách pořád. Ale mě to vlastně vyšlo,díky BPR cestuji aspoň prstem na mapě denně. V této práci uspokojuji svoji organizátorskou vášeň a rozveseluji svého cestovatelského ducha. Baví mě společně s našimi klienty hledat i ty nejsložitější kombinace jejich dovolené na maximum a těší mě, když se vrátí plní zážitků.