IMEX 2017

Úvod » Nabídka » IMEX 2017

IMEX: Mezinárodní veletrh incentivního cestovního ruchu, konferencí a eventů

Dva reprezentanti týmu BPR Sychrov a BPR Travel přijali pozvání na veletrh IMEX (Exhibition for Incentive Travel, Meetings and Events). Veletrh se koná každoročně v květnu ve Frankfurt nad Mohanem a hostí více než 3.500 vystavovatelů. Potkat se zde můžete se zástupci hotelů, kongresových center, organizací destinačního managementu, eventovými agenturami a poskytovateli jiných služeb z tohoto oboru.

V rámci programu se Nela s Ondrou setkávali se zástupci zemí celého světa a konzultovali možnosti spolupráce. Své obzory a vědomosti si rozšířili na přednáškách, které byly z velké většiny o nejnovějších technologiích v tomto oboru, především mobilních aplikacích. Značná část přednášek byla věnována tématu CSR (Corporate Social Responsibility), společenské odpovědnosti firem. Ta je čím dál více diskutovaným tématem napříč všemi obory, nevyjímaje sféru eventů a cestovního ruchu.

Díky mnoha podnětům, inspirujícím nápadům a kontaktům naši kolegové tuto akci velice oceňují a doporučují návštěvu dalšího ročníku!

 

Veronika Fraňková
Travel director

veronika@bpr.cz

+420 606 394 146

Veronika Frankova
Zuzana Prchalová
Travel Executive

zuzana.prchalova@bpr.cz

+420 602 512 663

Zuzana Prchalová
Jakub Vondrášek
Travel Specialist

jakub@bpr.cz

+420 725 703 724

Jakub Vondrášek